Napis OFERTY SPECJALNE
Strona główna » Stomatologia » Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Szanowni Państwo!
Właśnie jako pierwsi i jedyni w Stargardzie wzbogaciliśmy naszą ofertę o wybielanie zębów najlepszą lampą dostępną na rynku – Akceleratorem Beyond® Polus Advanced. Zapraszamy do naszego gabinetu!
Białe i piękne zęby to dzisiaj niezwykle ceniony atut. Dodają nam uroku i pewności siebie, poprawiają samopoczucie. Mając białe i zdrowe zęby, chętniej i częściej się uśmiechamy, dzięki czemu jesteśmy korzystniej postrzegani przez otoczenie.

Powszechnie wiadomo, że uroda ułatwia kontakty z innymi, a białe zęby są jej istotnym elementem. Dowiedziono że zęby są drugą po oczach częścią twarzy, na którą podświadomie zwracamy uwagę u innych.

Wybielone zęby

Akcelerator Beyond® Polus Advanced

Innowacja, precyzja i bezpieczeństwo w profesjonalnym wybielaniu zębów.

Akcelerator Beyond® Polus Advanced to połączenie innowacyjności, bezpieczeństwa oraz maksymalnych efektów w profesjonalnym wybielaniu zębów.

Polus jako jedyny dostępny na rynku akcelerator hybrydowy łączy dwa systemy źródeł światła (halogen – bardzo wysoka intensywność światła oraz LED – rozszerzenie długości fali) w jeden, unikatowa technologia światła LightBridgeTM, dzięki której wrażliwość w trakcie i po zabiegu zredukowana jest nawet o 80%, a efekt wybielania jest średnio o 30% lepszy w porównaniu ze standardowym Akceleratorem Beyond® zaawansowana technologia filtracji światła całkowicie eliminuje promieniowanie UV, podczerwone oraz szkodliwe ciepło, zapewniając bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu. Zimne, niebieskie światło emitowane przez akcelerator Beyond Polus niszczy 99% bakterii znajdujących się w jamie ustnej oraz zmniejsza stany zapalne przyzębia.

Akcelerator Polus posiada możliwość wyboru intensywności światła przy opcji wybielania obydwu łuków zębowych: łagodna, normalna lub intensywna dla perfekcyjnego efektu wybielania dostosowanego do indywidualnych potrzeb oraz stanu uzębienia pacjenta.

Ruchoma głowa lampy oraz ramię o zasięgu 360° umożliwiają idealne dopasowanie do pozycji pacjenta.

Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania umożliwia pacjentowi wezwanie lekarza, sprawdzenie czasu pozostałego do końca sesji oraz zatrzymanie pracy urządzenia.

Beyond® Polus został wybrany przez The Dental Advisor jako najlepszy system do wybielania zębów na rok 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017! Fakt ten potwierdza, że Beyond® Polus Advanced nie ma sobie równych!

medale lampa do wybielania zębów

Efekty wybielania

Odkryj potencjał Swojego uśmiechu z Beyond®!

Ponad 10 milionów bielszych uśmiechów na całym świecie dzięki naszemu systemowi.

Wybielanie zębów jest najbardziej pożądanym zabiegiem stomatologicznym. Każdy pragnie uśmiechu a’la Hollywood a wybielanie zębów jest najprostszym sposobem aby znacząco poprawić wygląd zębów i uśmiech pacjenta.

W badaniu z 2008 roku wykonanym przez American Academy of Cosmetic Dentistry (AACD), 100% respondentów po pokazaniu zdjęcia przedstawiającego osobę posiadającą zdrowe, białe zęby uważało że jest ona bardziej atrakcyjna, inteligentna oraz odnosi sukcesy niż ta sama osoba z innego zdjęcia z zębami widocznie przebarwionymi, które nie wyglądały zdrowo.

Wybielanie zębów systemem BEYOND® a inne metody

Wybielanie zębów stało się bardzo konkurencyjnym rynkiem. Macie Państwo wybór pomiędzy systemem BEYOND® a innymi popularnymi technikami takimi jak: szyny wybielające wykonane przez stomatologa, produkty dostępne w aptece, czy też wybielanie w gabinecie oparte na nieprofesjonalnych lampach LED.
Szyny wybielające wykonane przez stomatologa dają dobre, długotrwałe rezultaty, lecz wymagają długiego czasu stosowania. Żel, który ma niskie stężenie bardzo długo penetruje szkliwo oraz zębinę, wymagane jest, aby żel pozostawał w kontakcie z zębami przez kilka godzin dziennie w ciągu kilku kolejnych dni. Niestety długotrwały kontakt z żelem wybielającym, nawet o niskim stężeniu, może spowodować długotrwałą silną wrażliwość trwającą nawet kilka dni. Co więcej, żel niedokładnie jest oddzielony od dziąseł i może powodować znaczne ich podrażnienie. Pacjent, który chce poddać się wybielaniu szynami wybielającymi musi posiadać w pełni wyleczone zęby, gdyż nie ma możliwości założenia tymczasowej ochrony na niewyleczone ubytki, które nie mogą pozostawać w kontakcie z żelem wybielającym. W systemie wybielania zębów BEYOND® istnieje możliwość zastosowania tymczasowej ochrony tzw. płynnego koferdamu, który zabezpiecza pęknięcia, odsłonięte szyjki, ubytki klinowe oraz innego rodzaju braki szkliwa na czas zabiegu, tak aby można było wszystko spokojnie zaleczyć po wybielaniu. Osoby decydujące się na szyny wybielające muszą mieć wyleczone wszystkie zęby i liczyć się z długotrwałą terapią.

Gotowe szyny wybielające typu „Boil and Bite” dostępne są w aptekach czy drogeriach dają stosunkowo dobre rezultaty, lecz nie powinny być stosowane bez uprzedniej konsultacji z dentystą. Niestety, w odróżnieniu do szyn wykonanych przez stomatologa, bardzo często nie dopasowują się one dokładnie do powierzchni zębów, przez co preparat może swobodnie wypływać z szyny. Może to powodować silne podrażnienia tkanek miękkich, jak również bóle żołądka spowodowane połykaniem preparatu.

Produkty do wybielania domowego, dostępne w sklepach czy aptekach, nadają się w głównej mierze do podtrzymania rezultatów, jednak nie mogą być porównane do profesjonalnego wybielania wykonanego przez stomatologa. Co więcej, nie wszystkie produkty są dobrej jakości. Zachęcamy więc Państwa do zakupu markowych produktów BEYOND® dla podtrzymywania rezultatów. Wiele konkurencyjnych produktów nie posiada nawet odpowiedniej certyfikacji dopuszczającej do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

System Beyond® Polus Advanced został wyróżniony najwyższą notą, pięć gwiazdek, przez amerykańską instytucję zajmującą się kliniczną oceną sprzętów dentystycznych –The Dental Advisor, oraz został wybrany najlepszym urządzeniem w swojej kategorii na świecie na rok 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 i 2017.